Pro hotely a další ubytovací zařízení

Hledáte spolehlivého ochránce proti nezvaným hostům pro Váš hotel, hostel, penzion či ubytovnu? Už nemusíte! Naše profesionální služby rychle a efektivně zajistí, že vaši skuteční hosté budou moci relaxovat v čistotě a pohodě, bez obtěžujícího hmyzu či hlodavců. S naší pomocí se vaše pokoje stanou opět bezpečným útočištěm. Nechte své starosti na nás a my vám zaručíme 100% likvidaci škůdců se zárukou.

Vaše prostory bez škůdců = vaši spokojení hosté

Ubytovací zařízení a boj se škůdci

Zařízení poskytující ubytování, včetně těch, která nabízejí stravování, jsou vázána dodržovat legislativní normy určené pro zařízení pracující s potravinami. To zahrnuje dodržení principů systému HACCP, (Hazard Analysis and Critical Control Points), což je preventivní systém zajišťující bezpečnost potravin. který je pro tyto podniky nezbytný a musí být dodržován. Dále je na každém majiteli takového zařízení, aby se zavázal k provádění opatření cílících na eliminaci zdrojů a přenašečů infekčních nemocí, jakož i na kontrolu výskytu organismů, které mohou být škodlivé z hlediska veřejného zdraví a epidemiologie. Běžnými škůdci, kterými se musí tyto podniky zabývat, jsou například švábi, štěnice, hlodavci atd.

Kromě potravinové bezpečnosti musí provozovatelé hotelů a ubytovacích zařízení čelit i výzvám spojeným s prevencí a likvidací škůdců, kterým se věnuje druhá část předpisů. Nejde pouze o povinnou pravidelnou deratizaci a dezinsekci, ale i o komplexní opatření a preventivní postupy. Tyto aktivity jsou kritické zejména v případě, že se zařízení potýká s výskytem švábovitého hmyzu nebo štěnic, které mohou být přenašeči nemocí a značně snižují standardy hygieny a komfortu hostů. Boj s těmito nepříjemnými návštěvníky začíná již u důkladného čištění a pravidelné údržby prostor. Využívají se speciální ochranné prostředky, jako jsou chemické přípravky nebo pasti, a to v souladu s platnými právními předpisy a bezpečnostními normami.

Pro efektivitu a bezpečnost je důležité, aby tyto prostředky používali pouze školení odborníci, kteří znají jejich správné dávkování a aplikaci. V případě zjištění škůdců je nezbytné rychle a efektivně zasáhnout. Prevence a pravidelná kontrola jsou klíčové, ale pokud dojde k zamoření, je nutné okamžitě přistoupit k profesionální deratizaci nebo dezinsekci. Naše moderní přístupy k likvidaci škůdců se snaží být co nejvíce šetrné k životnímu prostředí a zdraví lidí, přesto je ale třeba k těmto procedurám přistupovat s maximální opatrností. V neposlední řadě je důležité udržovat komunikaci Nejčastěji se tato zařízení potýkají s výskytem švábovitého hmyzu a především štěnic. Pro aktivní komunikaci s hosty je zásadní, aby byli informováni o veškerých preventivních opatřeních, která zařízení podniká proti škůdcům. Informační materiály a viditelné instrukce mohou hostům pomoci chápat, jak se mohou podílet na udržení hygieny a jaké kroky mají podniknout v případě, že se setkají s nějakým škůdcem.

Důležité je také vytvoření rychlého a efektivního systému nahlášení problému, který umožní okamžité řešení bez zbytečného zdržování.